MLÁDÍ A ÚSPĚCH!

25. února 2018 v 12:32 | Michal Horák |  Jiné
Témá týdne na blogu je tento týden mládí. Jelikož se můj blog zaobírá témate internetového podnikání a marketingu rozhodl jsem se napsat článek o mladých podnikatelých, kteří zažily obrovský úspěch.

Všichni tito mladí podnikatelé mají obrovský dopad na svět - a všichni se z toho můžeme hodně naučit.

Užijte si seznam - dejte mi vědět, co si myslíte - a existuje mladý podnikatel, kterého znáte/ obdivujete, kterého jsem na tomto seznamu vynechal?


#1 - Mark Zuckerberg - facebook.com


mark_zuckerberg

Mark je na vrcholu mého seznamu z dvou velkých důvodů, je nejmladším světovým miliardářem a provozuje největší internetovou stránku sociálních sítí, která je ve skutečnosti druhým nejnavštěvovanějším místem na celém světě, není to špatné na 25 let, že? pozn. Marc je nyní o něco starší, ale facebook zaznamenal obrovský úspěch už v jeho 25 letech.


# Matt Mullenweg - wordpress.com


matt_mullenweg

Matthew Mullenweg je zakladatelem softwaru WordPress, který provozuje miliony blogů na internetu. Bez Matthewa by jste pravděpodobně nebyli na této webové stránce. Matt Mullenweg dostal nabídku přes 250.000.000 dolarů za svou společnost, kterou ale odmítl.

# David Karp - tumblr.com


david_karp

Tumblr je blogovací platforma, kterou může použít každý z nás. Služba byla postavena se záměrem k přizpůsobením a snadnému používání. Karp investoval peníze do společnosti z předchozí práce jako softwarový konzultant na webové stránce pro rodiče. Tumblr získal prostředky ve výši 5,25 milionu dolarů od různých investorů, včetně 2 vedoucích investorů s populární sociální sítí Twitter.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama